Sc. Meddo heeft de laatste jaren een voetbalplan ontwikkeld, met als doel het vergroten van het voetbalplezier in goede combinatie met het behalen van mooie resultaten. Deze missie/visie wordt aangestuurd door onze technische commissie en besproken met trainers en leiders.
Eén van de onderdelen van dit plan is het voorbereiden van onze 2e -jaars en talentvolle voetballers van de A, B, C en D op het komende seizoen. Daarvoor zullen zij vanaf 1 februari op de maandag of dinsdag meetrainen met een hogere leeftijdsgroep. De training op de donderdag is dan weer met het eigen team. Onderdeel van dit plan is ook, dat deze spelers zo af en toe mee zullen voetballen met dit oudere team om alvast wat ervaring op te doen.
Na een maand zullen de ervaringen besproken worden met de spelers en trainers. Maar in principe loopt deze werkwijze door tot aan de zomerstop. Mocht deze werkwijze succesvol blijken, zal dit een jaarlijks terugkerend onderdeel van ons voetbalplan worden.
Mocht u nog vragen of opmerkingen hebben, dan kunt u altijd contact met ons opnemen zodat wij u het een en ander
nog verder kunnen toelichten. Ook kunt u de trainer/coach hierop aanspreken.
Met vriendelijke groeten namens de TC,
Laurens Halleriet
Jeugdcoördinator sc. Meddo
06 46 54 58 81